Úvod » Profil firmy
tisk web
Domů mirror levy


Profil firmy

Logo HYUNDAI heavy industries europe

Na základě velké poptávky po stavební technice založila společnost HYUNDAI v roce 1985 divizi stavebních strojů, jejímž cílem je vyrábět kvalitní stavební stroje a příslušenství. Na evropském trhu začala působit v roce 1990 a v současné době má ve svém sortimentu více než 44 modelů strojů a zastoupení ve 20 zemích Evropy. Současná nabídka obsahuje pásová a kolová rýpadla, čelní kolové nakladače a vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonem, se spalovacím nebo dieselovým motorem a pohonem na plyn.

HYUNDAI neustále zlepšuje kvalitu a zavádí standardy dle potřeb zákazníků, ať už vlastním designerským zpracováním nebo vynikající výkonností a spolehlivostí strojů. Soustavná inovace, kvalitní záruční i pozáruční servis a péče o zákazníky dělají z HYUNDAI HEAVY INDUSTRIES EUROPE jeden z nejrychleji se rozvíjejících výrobních závodů na světě.

Jsme potěšeni, že nyní i v České republice prostřednictvím našeho výhradního zástupce společností CM Bohemia s.r.o. můžeme společně budovat lepší budoucnost.

stroj HYUNDAI

Samostatná prezentace společnosti CM Bohemia s.r.o.

 

mech

Mapa webu | Novinky | Správce Webu | RSS